Author: a***g
Date:
Review: ayy super legit talaga! super ganda din nung phone at ang dali pang na deliver..thank you shein you never fail me gayud
顏色: 黑色
Price: HK$1,213.00
| Color | Blue |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99-Ultra |
| SKU | sw25031336323249549 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 1093624 people said the quality is very good!
Author: a***g
Date:
Review: ayy super legit talaga! super ganda din nung phone at ang dali pang na deliver..thank you shein you never fail me gayud
顏色: 黑色
Author: l***3
Date:
Review: my brother loves this unit. very convenient, good performance and worth it.
顏色: 綠色
Author: s***h
Date:
Review: Very good quality
顏色: 藍色
Author: e***e
Date:
Review: great!!!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.